Axiom Hakkında

Axiom, şirketlerin doğru iş stratejisi oluşturmalarına, stratejiyi hayata geçirmelerini sağlayacak doğru iş süreçlerini tasarlamalarına, süreçlerle uyumlu çalışan BT altyapısı ve karar destek sistemleri kurmalarına yardımcı olmak üzere çalışan, bağımsız bir çözüm danışmanlığı şirketidir.

 

Metriklerle performans yönetimi, sistem kurma, üretim ve operasyon yönetimi, finansal yönetim, tedarik zinciri yönetimi, ERP tasarımı, iş zekası ve IT gibi konularda  20 yıl ve üzeri tecrübeli,  üst düzey yöneticilik yapmış profesyoneller tarafından kurulmuş butik bir şirkettir.

 

Axiom, kuruluşundan itibaren özellikle üretim ve perakende sektöründeki şirketlere odaklanmıştır. Bilgi birikimi bakımından özelleşmiş tecrübesiyle, şirketlerin bilgi sistemleri ve danışmanlık ihtiyaçlarını en yüksek hizmet kalitesi ile karşılar.

 

Misyonu, şirketlerin kalıcı rekabet avantajı sağlayacak iş stratejilerini oluşturmalarına ve hayata geçirmelerine, bilişim altyapısıyla desteklenmiş uçtan uca çözümler ve modern yönetim metodolojileri ile katkı sağlamaktır.

Farkımız

- Gerçek iş tecrübesine sahip profesyonel kadro.

Axiom, ortalama 20 yıl ve üzeri gerçek iş tecrübesine sahip, şirketlerde yaşanan sorunları birebir bilen ve bunlara çözüm bulmuş profesyoneller tarafından kurulmuştur. Yaşadığınız sorunları deşifre etmek ve çözüm yolları bulmak için "sıfırdan" başlamıyoruz. Bir çoğunu ve benzerini, daha önce yaşadık, gördük, çözdük, uyguladık.

- Önerdiğimiz çözümlerin uygulanmasına destek veriyoruz.

Sayfalar dolusu bir "yapılması gerekenler" veya "gap analizi" raporunu masanıza bırakıp gitmiyoruz. "Ne yapmak gerekiyor?" sorusunun cevabı kadar, "Nasıl yapmak gerekiyor?" sorusuna da sizinle birlikte cevap veriyoruz. Havada kalan öneriler değil, aksiyona dönüştürülebilen çözümler sunuyoruz.

- Çözüm geliştirme ve uygulamaya almada hızlıyız!

Kullandığımız metodolojiler ve tecrübemiz sayesinde, en karmaşık problemlerinize dahi birkaç hafta içerisinde  çözüm yolları önerebiliriz. Vaktinizin kıymetli olduğunu biliyoruz!

- Bilgi paylaştıkça çoğalır!

Eğitim ve yetkinlik aktarma, iş yapış tarzımızın en önemli parçalarından. Amacımız, müşterilerimizin beraber gerçekleştirdiğimiz projelerden sonra gerekli değişiklikleri bize ihtiyaç duymadan da yapabilmelerini sağlamak.

İletişim

Kemer Köy Rezidans B9 Göktürk İstanbul

0 532 377 2904

İletişim bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım!
Ulaşım